تبلیغات
نیکصدا - دستگیری باند گرفتن فیلم های مستهجن از دختران دانش آموز
منوی اصلی
نویسندگان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
مطالب جدید سایت
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قدرت گرفته از : رز بلاگ !

ایسنا: اعضای باندی که با اغفال دختران دانش‌آموز از صحنه آزار و اذیت آنان فیلمبرداری کرده و سپس اقدام به اخاذی می کردند با شکایت یکی از قربانیان توسط پلیس امنیت عمومی شهرضا شناسایی و دستگیر شدند.

دختر دانش‌آموزی به نام «سحر» که مورد آزار و اذیت یک باند تبهکار قرار گرفته بود چندی پیش با حضور در مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا گفت: از طریق دوستم با پسری به نام «فرشاد» آشنا شدم بعد از مدتی وی پیشنهاد کرد که با هم به باغ پدریش رفته و لحظاتی استراحت کنیم و با هم حرف بزنیم.

وی افزود: پس نیم ساعت بعد از ماندنم در آن منزل، به وسیله نوشیدنی از خود بی‌خود شده و حرکات شنیعی از خود نشان دادم و این در حالی بود که فرشاد از حرکات من فیلم گرفته بود و بعد از این که کارش تمام شد فیلم آن را به من نشان داد و با دیدن فیلم تازه متوجه شدم که چه اشتباه بزرگی کردم. فرشاد به من گفت از این به بعد هر روز باید به من زنگ بزنی و هر وقت خواستم باید بیایی و گرنه فیلمت را به همه بلوتوث می‌کنم.

سرهنگ خسرو احمدی فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا، در این رابطه گفت: به دنبال اظهارات این دختر ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با هماهنگی مقام قضایی به محل قرار رفته و در یک اقدام سریع خودروی متهم را متوقف و وی را دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی از صندوق عقب خودرو متوجه شدند یک نفر دیگر به نام «محمود» که همدست متهم است در عقب خودرو مخفی شده که وی نیز دستگیر شد.

احمدی افزود: در بازرسی دقیق‌تر ماموران تعداد سه عدد ” رم ” گوشی تلفن هراه حاوی صحنه‌هایی از آزار و اذیت دختران دانش‌آموز که عمدتاً از مدارس راهنمایی بودند، کشف و ضبط کردند.

وی گفت: با همکاری دو متهم دستگیرشده سه همدست آنان نیز شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دستگیر شدند.

احمدی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده و جمع‌آوری مستندات لازم کلیه مدارک جرم تحویل مراجع قضایی داده شدند از تمامی قربانیان این پرونده خواست تا به منظور شکایت و تکمیل پرونده به پلیس مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهررضا در پایان با بیان اینکه مجازات افرادی که اقدام به سو استفاده از نوامیس مردم کرده و از آنان تصویربرداری کنند سنگین است خاطر نشان کرد: با سنگین شدن پرونده اعضای این باند قطعاً مجازات سنگین‌تری نیز برای آنان رقم خواهد خورد.