تبلیغات
نیکصدا - زنان ونوسی مردان مریخی
منوی اصلی
نویسندگان
آرشیو وبلاگ
منوی اضافه
  • متن
مطالب جدید سایت
آمار و اطلاعات
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
قدرت گرفته از : رز بلاگ !

میزان فروش فیلم زنان ونوسی و مردان مریخی

 

فیلم “نان ونوسی مردان مریخی”به کارگردانی کاظم راست‌ گفتار ظرف دو روز آغازین اکران عمومی ۲۸ میلیون تومان فروخت و شب گذشته در برخی از سالن‌ ها در سانس‌ های فوق‌العاده به نمایش درآمد.

علی سرتیپی مدیر عامل موسسه پخش فیلمیران گفت: استقبال مردم از فیلم در هفته اول نمایش و همزمان با ماه مبارک رمضان بسیار خوب بود.

شب گذشته در پردیس ملت فیلم را به همراه مردم دیدم و شاهد استقبال و ارتباط خوب مردم با فیلم بودم.

این فیلم هم می‌ تواند فروش خوبی در سالن های نمایش داشته باشد و باعث رونق بخشیدن به سینما شود.

وی در ادامه افزود: شب گذشته در سالن‌ های آزادی و پردیس ملت فیلم در سانس فوق‌العاده (۲ بامداد) به نمایش در آمد و به فروش ۲۸ میلیون تومان رسید.

وی درارتباط با فروش فیلم “ورود آقایان ممنوع” و تبیلغات رسانه‌ای آن توضیح داد: تبلیغات تلویزیونی فیلم همچنان ادامه دارد و در فروش فیلم مؤثر بوده است در یازدهمین هفته نمایش فیلم همچنان با فروش خوبی مواجه است و در روزهای چهار شنبه و پنج‌ شنبه به فروش ۴۰ میلیون تومان دست یافت و شب گذشته در سالن آزادی به فروش ۶ میلیون تومان دست یافت.

وی در ارتباط با اکران دوم فیلم “جدایی نادر از سیمین” توضیح داد: فیلم در دو سالن عصر جدید و ایران به صورت تک‌ سانس (۲۲:۳۰) از ابتدای ماه مبارک رمضان به نمایش درآمد و تا کنون به فروش ۲۳ میلیون تومان رسید که بسیار خوب است.

با توجه به استقبال مخاطب از اکران دوم فیلم‌ ها با موافقت شورای صنفی نمایش برای فیلم “ورود آقایان ممنوع” هم اکران دوم در نظر خواهیم گرفت.

بنا بر این گزارش، فیلم سینمایی “ورود آقایان ممنوع” پس از گذشت یازده هفته از نمایش آن و اکران محدود آن در سینما ها در تهران به فروش ۲ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان نایل شد.

بنابه گزارش دیگر، “آلزایمر” ساخته احمدرضا معتمدی هم که همزمان با “زنان ونوسی مردان مریخی” در سینما های تهران به نمایش درآمد موفق شد در دو روز اول اکران خود ۷ میلیون تومان بفروشد.

در این فیلم کمدی امین حیایی، بهاره رهنما، شیلا خداداد،‌ غلامحسین لطفی، یوسف صیادی، امیرحسین رستمی، اکرم محمدی، سحر زکریا، شراره رخام، الیکا عبدالرزاقی و … ایفای نقش می کنند.